درباره ما

ساختمان‌های تزئینی شاهانه‌ای که معمولا وسط باغ‌ها ساخته می‌شدند و معماری آن‌ها نیمی ایرانی نیمی اروپایی بود، با عنوان "کلاه فرنگی" توصیف میشوند. در سال 1391 مجموعه کلاه فرنگی با احداث شهرک های مسکونی ویلایی در منطقه مهرآباد رودهن آغاز به کار کرد. هدف از تاسیس این مجموعه، احداث واحد های مسکونی مدرن در محیطی آرام، سبز و به دور از آلودگی هوای شهر تهران است.

۱۰

سال تجربه ساخت شهرک های مسکونی

پروژه های احداث شده

01

باغ مسکونی کلاه فرنگی

این مجموعه در ابتدا نسبت به احداث مجموعه باغ مسکونی کلاه فرنگی در زمینی به مساحت 2 هکتار اقدام نمود. این مجموعه دارای خیابان اختصاصی، 6 ساختمان ویلایی مسکونی به همراه استخر، محوطه سازی و بافت مدرن می باشد. مالکین این مجموعه، ساکنین دائم بوده که به عنوان خانه اول از مجموعه استفاده مینمایند.

02

باغ شهر کلاه فرنگی

در سال 1396 مجموعه باغ شهر کلاه فرنگی با 48 قطعه مسکونی در زمینی به مساحت 5 هکتار در محدوده قانونی شهر رودهن تاسیس گردید. این مجموعه در راستای ایجاد یک شهرک مسکونی با دسترسی آسان به آزاد راه تهران پردیس، موقعیت مناسبی جهت سکونت دائم فراهم آورده است.

03

بام شهر کلاه فرنگی

در سال 1401 پروژه سوم، بام کلاه فرنگی در زمینی به مساحت 30 هکتار، در مرتفع ترین اراضی منطقه و دارای دید ابدی به صورت 365 درجه آغاز به عملیات نموده است.